sobota 25. října 2014

V kostce pro SŠ


Čítanka I. k literatuře v kostce pro SŠ


 Čítanka I. k Literatuře v kostce pro SŠAutor: Marie Sochrová
Ilustrátor/ka: Pavel Kantorek
Počet stran: 140

Studenti středních škol pozor! Získejte pečlivě vybrané ukázky textů společně s metodickými úkoly pro práci s nimi v I. dílu čítanky k učebnici Literatura v kostce. Tato učebnice je vhodným doplňkem nejen pro přípravu k maturitní zkoušce, ale pro všechny studenty SŠ.

Knihu můžete koupit zde
Krátká ukázka

Čítanka II. k literatuře v kostce pro SŠ

 Čítanka II. k Literatuře v kostce pro SŠAutor: Marie Sochrová
Ilustrátor/ka: Pavel Kantorek
Počet stran: 180

Studenti středních škol pozor! Získejte pečlivě vybrané ukázky textů společně s metodickými úkoly pro práci s nimi v II. dílu čítanky k učebnici Literatura v kostce. Tato učebnice je vhodným doplňkem pro přípravu k maturitní zkoušce, ale pro všechny studenty SŠ.

Knihu můžete koupit zde
Krátká ukázka

Čítanka III. k literatuře v kostce pro SŠ

 Čítanka III. k Literatuře v kostce pro SŠAutor: Marie Sochrová
Ilustrátor/ka: Pavel Kantorek
Počet stran: 192

Studenti středních škol pozor! Získejte pečlivě vybrané ukázky textů společně s metodickými úkoly pro práci s nimi v III. dílu čítanky k učebnici Literatura v kostce. Tato učebnice je vhodným doplňkem pro přípravu k maturitní zkoušce, ale pro všechny studenty SŠ.

Knihu můžete koupit zde
Krátká ukázka


Český jazyk v kostce pro SŠ

 Český jazyk v kostce pro SŠAutor: Marie Sochrová
Ilustrátor/ka: Pavel Kantorek
Počet stran: 224

Chystáte se k maturitním zkouškám? Neváhejte a pořiďte si učebnici, která přehledně shrnuje veškerou středoškolskou látku z českého jazyka. Nejoblíbenější doplňková učebnice připraví každého studenta nejen k maturitní zkoušce, ale i k přijímacím zkouškám na vysokou školu.

Knihu můžete koupit zde
Krátká ukázka

Cvičení z českého jazyka v kostce pro SŠ

 Cvičení z českého jazyka v kostce pro SŠAutor: Marie Sochrová
Ilustrátor/ka: Pavel Kantorek
Počet stran: 196

Středoškoláci pozor! Oblíbená doplňková učebnice v přepracovaném a aktualizovaném vydání přináší k procvičení veškeré učivo, probírané v hodinách českého jazyka a slohu na středních školách. K jednotlivým cvičením je navíc vypracován podrobný klíč. Procvičované učivo navazuje na učebnici Český jazyk v kostce pro SŠ.

Knihu můžete koupit zde
Krátká ukázka

Strašně moc se mi líbí grafické zpracování všech knih, což napomáhá k přehlednosti a snadnému zapamatování učiva. Hned při prvním listováním knihami mě zaujalo, že to, co si máme zapamatovat, popřípadě nějaké vysvětlivky a odkazy jsou v samostatném rámečku doprovázené vždy nějakou postavičkou. Je to roztomilé. Myslím si, že tato forma zpracování bude vyhovovat každému, i těm, kteří nemají učení zrovna v lásce. Prostě si jej oblíbí každý. Knihy nepřekypují zrovna moc velkou barevností. Písmo je velmi malé. Já, jelikož mám oči v pořádku, se čtením nemám problém. Ale když jsem některou z učebnic ukázala rodičům, tak na to potřebovali málem lupu. Jenom tyto dvě drobnosti (ale podstatné) mi vadí. Ukázky jsou zvoleny vhodně, neboť si u nich student dokáže snadno vyvodit celou situaci. Nejvíce mě dostala poslední stránka. Je zde napsáno HURÁÁÁÁ A MÁM TO ZA SEBOU! GRATULUJEME!!! Je to opravdu motivační. Úplně na konci knih jsou prázdné stránky na poznámky, kde si může každý student zaznamenat své postřehy, názory a komentáře.

Na závěr chci poděkovat Nakladatelství Fragment za poskytnutí recenzních výtisků.

Žádné komentáře:

Okomentovat