čtvrtek 26. prosince 2013

Mé povánoční dilema

Letos na Vánoce jsem dostala především peníze. Rozhodla jsem si koupit čtečku knih, ale stále se nemůžu dopídit k tomu, jakou značku si zvolit. Vybírám si mezi Amazon Kindle a Pocketbook.
 Nejvíce mě zaujala čtečka Pocketbook Touch Lux 623. Avšak i Pocketbook Basic Touch 624 a Pocketbook Touch 622 nejsou marné. Z Amazon Kindle se mi zase líbí Amazon Kindle 5 a Amazon Kindle Paperwhite 2. A teď babo raď!!!

     PocketBook Touch 623  PocketBook Touch 622 Amazon Kindle Paperwhite 2

Podle recenzí u internetových obchodů se nemůžu rozhodnout z jednoho prostého důvodu a to, že jejich názory jsou různé (což dokážu pochopit), ale hlavně se neumím zbavit pocitu, že si tam některé opravdu hodně přesvědčivé recenze připsali sami obchodníci. Proto věřím, že to s vaší pomocí zvládnu.

Máte někdo čtečku, jakožto sponzorovanou verzi, tedy že se vám po vypnutí ukazují reklamy? Je to moc otravné nebo se to dá snést?

Pište každý svůj názor. Za všechny budu velmi ráda. Pokud máte i jiný typ čtečky, nebojte se a ohodnoťte ji (možná se nakonec rozhodnu pro tu vaši). Doufám, že mi pomůžete se z tohoto dilema co nejdříve dostat.

4 komentáře:

 1. Ahoj, já jsem dostala právě teď k Vánocům čtečku - PocketBook 624 a jsem s ní spokojená.. taťka mi původně radil Kindla, ale já jsem ho nechtěla právě kvůli těm reklamám, že je v angličtině a musíš se registrovat na Amazon.
  Rozhodovala jsem se taky mezi Pocketbook 623 Touch Lux a 624. Záleží, kde budeš převážně číst - pokud budeš číst víc potmě, asi bych si vybrala čtečku s podsvícením (623). Já ji mám bez osvětlení, ale dostala jsem k tomu lampičku, takže když budu potřebovat, můžu číst i tak :)
  Jo a jinak na PocketBooku oceňuju i tu velkou podporu formátů, to se mi právě líbilo. Má i větší paměť než Kindle (4GB).
  Tak snad jsem ti pomohla ;) kdybys ještě něco chtěla vědět, tak se ptej ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Díky za kladnou odpověď. Určitě jsi mi pomohla. I přesto mám jeden dotaz. Má Pocketbook české menu? U Kindlu vím, že je anglické menu, ale u Pocketbooku si nejsem jistá :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, právěže PocketBook je v češtině, což je další plus :)

   Vymazat
 3. Ja vlastním čítačku Kindle a som maximálne spokojná, pretože ľahké menu, v ktorom sa jednoducho orientuje je na prvý pohľad nečítateľné, no po čase zistíš, že je úplne jednoduché. Som maximálne spokojná, reklamy sú tam minimálne a zobrazujú sa len pri uzamknutí, takže až tak moc nevadia. Myslím si, že Kindle je spoľahlivá čítačka a určite ťa nesklame. :)

  OdpovědětVymazat