čtvrtek 27. prosince 2012

Krvavá romance - Věčná touha


Autor:Alice Moon 
Počet stran: 240
Ilustrátor: Není
Nakladatelství: Fragment

Největší obrázek výrobku Krvavá romance – Věčná touhaSára nyní zná Dustinovo temné tajemství. Je nesmrtelný a touha po lidské krvi ho postupně mění v monstrum. Zachránit ho může pouze pravá láska. Po smrti spolužačky Anny však Dustin zmizí a Sára, přešvědčena o tom, že jen ona ho může zachránit, se vydává do lesa za ním. Zde se ale skrývá krásná Emilia, kterou Dustin zradil a ona přísahala pomstu. Jaké nebezpečí Sáře hrozí? Převáží v Dustinovi jeho stále ubývající dobrá stránka, aby Sáru zachránil?

Ve městě, kde Sára bydlí, zemře dívka. Sářina nejlepší kamarádka May podezírá za její zabití Dustina, jenž podle jejího názoru zabil i jejího přítele. Sára ale věří v Dustinovu nevinu. May Sáře konečně sdělí informace o své minulosti. Ta zjistí, že May byla taky upír, ale díky své životní lásce, jenž byla údajně zavražděna Dustinem, se stala zase člověkem.V lese se stále potuluje Emilia, Dustinova stvořitelka, která na něj pořád číhá. Dustin se zabydlí v chatce v lese, aby zabránil ublížení Sáře. Ale to mu stejně nepomůže. Emilia si najde svou cestu.

Sára je 
tichá holka, s celkem dobrými známkami si nejvíce rozumí s May, která je obzvlášť tichá.
Otec jí zemřel na rakovinu. S mamkou se přistěhovaly z Chicaga do městečka Rapids. Je zamilovaná do Dustina.

Dustin je pohledný upír s blond vlasy a tmavýma očima. Proměnila ho Emilia, žena, do které byl kdysi zamilovaný. Živí se zvířecí krví, ale občas se napije i lidské krve. Zabil dva lidi.

Očekávala jsem od knížky trochu víc. Dá se říct, že je jenom o minulosti May a Dustina. První díl byl o něco lepší. Konec mě zrovna moc nenadchl, protože končí ne v zrovna nejnapínavější scéně, ale co už. I tak se těším na další díl a doufám, že bude stejně dobrý jako ten první. Líbí se mi obálka, protože působí hravě a zajímavě. Netrvalo mi dlouho přečíst tuto knihu. Celkově dva dny. Každý den jsem tomu věnovala 1,5 - 2 hodiny. Četla se velmi rychle. Než jsem se nadále byl konec :(. Věřím, že i Vám se bude líbit. Hodnotím 8/10.

Ještě chci poděkovat Nakladatelství Fragment za poskytnutí recenzního výtisku.

2 komentáře:

  1. Me se tahle kniha moc nelibila. Souhlasim s tim, ze byl prvni dil lepsi :) me se ten konec najvic libil, protoze to bylo konecne napinave a May i Saru jsem chtela chvilkama zabit... Dustin je zase moc tajemny a celkove je to podivna serie, ale ma smrnc a i ja doufam, ze bude dalsi dil lepsi :D

    OdpovědětVymazat
  2. Na dvojku jsem zvědavá. Jednička se mi celkem líbila, tak uvidíme. Ale jak tak koukám, je to slabší.

    OdpovědětVymazat