pátek 31. srpna 2012

Měsíční chvástačka – Srpen


Tohle meme pořádá Judit.
Ke konci každého měsíce zveřejním knihy, které jsem si za zen měsíc přečetla, ale mohou se zveřejňovat knihy, které někdo: koupil, vyhrál, dostal jako dárek, nebo které dostal na zrecenzování.

Knihy, které jsem dostala jako dárek

U obchodu v městě, kde bydlím, občas stojí stánek s knihami. Samozřejmě jsem nemohla odolat a šla jsem se podívat na jejich nabídku knih. Nejvíce mi padla do oka kniha od Miroslavy Besserová s názvem Snowboarďáci, která je napsaná podle motivů scénáře Karla Janáka. Byla tam se mnou i mamka, která když uviděla, že běžím ke stánku věděla, že si nějakou knížku budu chtít koupit, tak mi ji dala jako dárek, jen tak pro radost.Knihy k zrecenzování

Ještě před tím, než Vám řeknu seznam knih, bych chtěla strašně moc poděkovat nakladatelství  Fragment za poskytnutí recenzních výtisků.
Tak a teď ke knihám! Objednala jsem si tyto knihy: Lovkyně snů - Procitnutí od Lisy McMann, Lovkyně snů - Vstříc temnotě od Lisy McMann a Temná akademie - Vyvolení od Gabrielly Poole.

Největší obrázek výrobku Lovkyně snů – Procitnutí  Největší obrázek výrobku Lovkyně snů – Vstříc temnotě  Největší obrázek výrobku Temná akademie – Vyvolení

Žádné komentáře:

Okomentovat