pátek 27. července 2012

Knižní Prostřeno (5)Toto meme pořádá VeEee.
Pro zapojené je úkolem nějaký den o víkendu sestavit několika (tří, čtyř) chodové menu - ale knih! Co pro vás představuje předkrm, polévku, hlavní chod a dezert? Třeba někdo vaši jednohubku ochutná!


Poprvé jsem si pro Vás připravila čtyř chodové menu, protože na příští týden nemám žádné nachystané a ani bych ho nestihla udělat, protože jsem na dovolené.
Celé menu je vytvořeno na základě posledního dílu série, aneb “konečné vyvrcholení“.

Největší obrázek výrobku SPIKNUTÍ – Prosinec1.Předkrm: Spiknutí – Prosinec
                   Gabrielle Lord

Ze začátku nám stačí normální životní příběh bez čar a kouzel a upírství. Kniha spíše nadchne kluky než holky, ale nelze dělat rozdíly, protože se pobaví všichni. No, a teď co můžeme očekávat! Zvrat, útěk, lásku, oddanost, spolehlivost, přátelství, strach....
2.Polévka: Letopisy Narnie – Poslední bitva
                 C.S.Lewis

Cizí svět, zvířata, která jednají jako lidé, hlavní hrdinové a boj. To vše nabízí dneškem vybraný fantasy bestseller. Na této polévce jsem si velmi pochutnala minulý rok, ale ráda si na něm pochutnám znovu.

3.Hlavní chod: Rozbřesk
                       Stephenie Meyerová

A konečně nějaká ta upířina (bohužel v tomto menu jediná)! Opět se dají očekávat chutě tipu – láska, krvežíznivost, i když ne tak viditelná, boj, oddanost.... Dokonce se objeví i nové hlavní postavy, např. Renesmé a taky se dočkáme i svatby.
4.Dezert: Harry Potter a relikvie smrti
                 J.K.Rowlingová

Samozřejmě nesmí chybět knižní série plná čar a kouzel. Velmi si na ní smlsnete. Trošku Vás bude mrzet konec z jednoho důvodu, uvědomíte si, že už je vlastně konec!
Já jsem osobně přečetla jenom tři díly, ale trochu zpřeházeně. Nejdříve jsem přečetla Harry Potter a tajemná komnata, pak Harry Potter a relikvie smrti a nakonec Harry Potter a kámen mudrců.

Kolika body ohodnotíte tohle menu (1-10)?

Žádné komentáře:

Okomentovat