pátek 29. června 2012

Knižní Prostřeno (1)Toto meme pořádá VeEee .
Pro zapojené je úkolem nějaký den o víkendu sestavit několika (tří, čtyř) chodové menu - ale knih! Co pro vás představuje předkrm, polévku, hlavní chod a dezert? Třeba někdo vaši jednohubku ochutná!

Poprvé jsem si pro vás připravila pouze tři chody.


Právě čtu... 1.Předkrm: Hrdina Nik
                    Eduard Štorch

Podle mě se tato knížka prostě hodí jako předkrm, protože na první pohled se zdá, že se jedná pouze o historický příběh, ale věřím, že se zní později vyklube naučná a zábavná knížka. Sice ji nemám ještě dočtenou, ale už se těším, až otočím poslední list a budu moct knihu ohodnotit přesněji.


                                   2.Hlavní chod: Hunger games 
                                 Suzanne Collinsová                                                                                                                Konkrétně neumím vybrat díl, ale stoprocentně je tato série přímo určená k hlavnímu chodu. Plní své funkce, mezi které patří napínavost, dobrodružnost, romance a spoustu jiných vlastností. Věřím, že se z ní pořádně nasytíte, i když její název znamená v překladu HLADOVÉ HRY.

3.Dezert: Deník malého poseroutky
                 Jeff Kinney

U tohoto zákusku se doslova POBAVÍTE. Je to asi jediná série knížek v tak zábavném provedení, kterou znám. Při přečtení první stránky budete neskutečně hltat, tak jako já.

Kolika body ohodnotíte tohle menu (1-10)?


1 komentář:

  1. Zajímavé menu. Z celého mu jsem četl jen hlavní chod a dezert, ale obě dvě knížky byly skvělé, takže hodnotím tohle menu 8 body :))

    OdpovědětVymazat