čtvrtek 5. dubna 2012

Tajný kruh – Moc


Autor: L.J.Smith
Počet stran: 232
Ilustrátor: Není
Nakladatelství: CooBoo
Datum vydání: 2011
Celkové hodnocení: 8/10

NENECHTE SI UJÍT DRAMATICKÉ VYVRCHOLENÍ ČARODĚJNICKÉ TRILOGIE! Cassinino strašlivé tajemství bylo odhaleno, proto se bojí, že se od ní Diana odvrátí. Ve škole se objeví nový ředitel, který je už od první chvíle nějakým způsobem podezřelý.  Ve městě nenastane ani minuta klidu, protože musí bojovat s největší hrozbou, Černým Johnem. K tomu všemu se přidá Faye na Johnovu stranu. Dokáže čarodějnický spolek bez zkušeností porazit asi šest století starého čaroděje?


Hlavní hrdinkou je milá, plašná, ohleduplná  Cassie. Od prvního okamžiku, co se potkala s Adamem je do něj zamilovaná. Až v tomto díle se to dozví Adamova čarodějná přítelkyně Diana, která se s tím smíří překvapivě dobře. Cassie nikdy nevěděla o svém původu, protože se jí její rodina snažila před tímto světem ochránit. A měla proto svůj důvod!!!

Ze začátku jsem nedokázala pochopit, jak mohla autorka vmáčknout tak dlouhý příběh do tak krátké knížky. Je to neuvěřitelné. Hodnotit můžu pouze kladně, protože jde vidět, že autorka má nějaké zkušenosti a že ji to baví. Mrzí mě, že hlavní událost celé knížky začala asi v posledních dvaceti stránkách. Já bych k nim přidala aspoň dalších dvacet, aby byla hlavní pointa více rozvedena.

Žádné komentáře:

Okomentovat