neděle 25. března 2012

Krásní mrtví - Jonas


  Knížka je o Darině, která žije ve městě, kde za poslední rok byli zavražděni čtyři lidé. Mezi nimi je i její přítel Phoenix. Nedokáže se s jeho smrtí smířit.
   Jednoho dne začne vidět tyto lidi, kteří nejsou mrtví ani živí. Jsou to mumie, které si říkají Krásní mrtví. Mají přesně rok, aby se dozvěděli něco o jejich smrti.
   Když najde jejich sídlo, musí slíbit, že pomůže zjistit, kdo koho zabil. Jako první je nařadě Jonas, který jel na motorce se svou přítelkyní Zoye, když v tom někdo do nich narazil. Zoye to přežila, ale Jonas si zlomil vaz. Darina má za úkol zjistit, kdo do nich narazil.
   Celé dny se Darina snaží získat co nejvíc informací od Zoye, která pořád vidí jedinou tvář, a tou je Matt, její bývalý kluk. Darině to přijde podezřelé. Řekne to Krásným mrtvým, kteří vymyslí plán. V den, kdy od Jonasovy smrti uběhne rok, musí Darina Matta vyprovokovat. Po chvíli se vrátí do minulosti. Ukáže se, že Matt zabil Jonase,protože na něj žárlil. Jonasův táta shodí Matta ze srázu, ale přitom taky zemře. Jonasova duše může jít klidně odpočívat!


Žádné komentáře:

Okomentovat